Погледнете ја убавината на Јапонија во зима

//

Фотографот @naagaoshi преку фотографии ја прикажа убавината на Јапонија во зима и ни дава добра причина да ја посетиме земјата на изгрејсонцето. 22-годишниот маж го посети едно од најубавите летувалишта во земјата на Гинџен Онсен. Гледајќи ги сликите, имаме чувство дека влегуваме во мистериозната земја на чудата. Погледнете ја галеријата:

This slideshow requires JavaScript.Претходна статија

Печено маринирано свинско месо

Следна статија

Како би изгледале ликовите од цртаните филмови ако ги режираше Квентин Тарантино (ГАЛЕРИЈА)

Најново од Истакнато