ПРЕТЕПАНОТО 14 МЕСЕЧНО БЕБЕ СТАБИЛНО НО ВО ЖИВОТНА ОПАСНОСТ

//

Од КАРИЛ јавуваат дека состојбата на 14 – месечното новороденче кое пред два дена било донесено во Ургентен центар од неговата мајка е релативно стабилна. Бебето дише самостојно, но се уште е во животна опасност. Полициската истрага за да се утврди кој го претепал бебето е во тек.Претходна статија

СОБРАНИСКА ДЕЛЕГАЦИЈА ЌЕ ПРИСУСТВУВА НА ГОДИШНА СЕСИЈА НА ПС ОБСЕ

Следна статија

БИДЕТЕ КИТКИ КАКО „КИТКИТЕ“: САКАЈТЕ СЕ!!!

Најново од Вести