СДСМ: ДОГОВОРОТ Е ПАТРИОТСКИ ЧИН, ИВАНОВ Е ДОЛЖЕН ДА ГО ПОТПИШЕ ЗАКОНОТ ЗА НЕГОВА РАТИФИКАЦИЈА

/
Претходна статија

ПОРТАЛИТЕ „ТРИБУНА“ И „ПОГЛЕД“ ДОНИРАА 20.800 ДЕНАРИ ЗА ДЕТСКАТА БОЛНИЦА ВО КОЗЛЕ

Следна статија

ВЕЧЕРВА ЗАПОЧНУВА „ПЕТРОВДЕНСКИОТ ТУРНИР ВО МАЛ ФУДБАЛ“

Најново од Вести