| |

ТЕТОВЕЦ СИНОЌА СИ ЈА НАПАДНАЛ СОПРУГАТА, ПОЛИЦИЈАТА ГО ПРИВЕЛА

Синоќа околу 21 часот, во СВР Тетово, 34 годишнa жена од Тетово пријавила дека околу 19.30
часот на ул. „29 Ноември’’, по претходна расправија, била физички нападната од нејзиниот 39 годишен сопруг од Тетово, кој од полициски службеници бил лишен од слобода.

Се превземаат мерки за расчистување на случајот.

Слични Објави