ВИДЕО: ЧАД, ПЕСНИ И ФАКЛИ- ВО ПРВИТЕ РЕДОВИ НА ПРОТЕСТОТ ПРЕД СОБРАНИЕ

//

Погледнете го видеото од синоќешните протести што ни го испрати наш читател:Претходна статија

ГАЛЕРИЈА: ПРОТЕСТ ПРЕД СОБРАНИЕТО

Следна статија

ЗАХАРИЕВА: ЧЛЕНСТВОТО НА МАКЕДОНИЈА ВО ЕУ ВЕЌЕ Е РЕАЛНА ПЕРСПЕКТИВА

Најново од Вести