ВИДЕО: ЕКСПЛОЗИЈА ВО АВТОБУС ВО БЕЛГРАД, ПЕТМИНА ПОВРЕДЕНИ

//
Претходна статија

БУЈАР ОСМАНИ КАКО ПРИЈАТЕЛ НА КОСОВО ЌЕ ГО ПОСЕТИ ПОРАНЕШНИОТ ПРИПАДНИК НА УЧК ТОМОР МОРИНА

Следна статија

Ф. САЛИУ СО ЈАСНА ПОРАКА ЗА ТОА ДЕКА РАБОТИТЕ ВО ОВАА ДРЖАВА ТРЕБА ДА СЕ СМЕНАТ

Најново од Вести