(ВИДЕО) ГОРИ АВТУБУС НА ЈСП ВО ЃОЧЕ ПЕТРОВ

//

Во Групата Ѕид на собраќајниот срам на Фејсбук е објавено видео каде што гори автобус на ЈСП. Засега немаме информации на која линија се движел автобусот и дали има настрадани.

Претходна статија

ЈАНЕВА НЕ Е СМЕСТЕНА ВО ХАШКОТО ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ДА НЕ СЕ СРЕТНЕ СО БОКИ 13

Следна статија

ЈАНЕВА СО ПОЛИЦИСКА ПРИДРУЖБА ЗАМИНА ЗА ГЕВГЕЛИЈА

Најново од Вести