(ВИДЕО) КОЛЕВ КОН ПЕТРОВ: КАКО НЕ ВИ Е СРАМ ДА ГИ ЕТИКЕТИРАТЕ ЛУЃЕТО ШТО ЗEМАЛЕ БУГАРСКИ ПАСОШ ЗА ДА СИ ГИ ПРЕХРАНАТ ДЕЦАТА

//

„Петров, како не ви е срам да етикетирате луѓе! 200.000 зеле бугарски пасош за да си ги прехранат семејствата, што да направиме да ги избркаме ли од Македонија?! Како не ви е срам, 30 години сте на власт и етикетирате луѓе, срамота! “, стои во објавата на претседателот на ГДУ, Петар Колев, на неговата официјална facebook страна.Претходна статија

(ВИДЕО) СЕ ГРАДИ МОСТ ШТО ЌЕ ГИ ПОВРЗЕ АЕРОДРОМ, ГАЗИ БАБА И ЦЕНТАР

Следна статија

ЌЕ УСПЕЕ ЛИ РАБОТНИЧКИ ПО 14 МЕЧА БЕЗ ТРИУМФ ДА ЈА ОСТВАРИ НАЈСЛАТКАТА ПОБЕДА СО ШКЕНДИЈА?

Најново од Вести