(ВИДЕО) КОЛЕВ ВО „УТРИНСКИ БРИФИНГ“: ВРЕМЕ Е ПОЛИТИЧАРИТЕ ДА ЈА ПРЕЗЕМАТ ОДГОВОРНОСТА ЗА ПРАВОСУДНИОТ СИСТЕМ И ДА НЕ СЕ КРИЈАТ ПОЗАДИ ЈАВНИОТ ОБВИНИТЕЛ

//
Претходна статија

НЕСРЕЌА ВО ТЕТОВСКО: ДЕТЕ НА ДЕВЕТ ГОДИНИ УДРЕНО ОД ТРАКТОР

Следна статија

ПОЧНА ПРИЈАВУВАЊЕТО ЗА ГЛАСАЊЕ ЗА ХРОНИЧНО БОЛНИТЕ, БОЛНИТЕ, ИЗНЕМОШТЕНИТЕ И ЛИЦАТА СО КОВИД-19

Најново од Вести