(ВИДЕО) НЕКОЈ ЌЕ „П*ШИ К*РАЦ“ АМА ТОА НЕМА ДА Е КОРОНАТА

//

Короната си коси, журките си врват, ништо не нѐ плаши. Децава си го слушаат српскиот рапер Девито и си уживаат. Правеле гужви, нема почитување на мерки… не е проблем.

View this post on Instagram

Hvala!!! Strumica? ???

A post shared by DEVITO (@devitoanonymo) on

Никој ништо не му може на газдата на кафе бар Аватар…

Претходна статија

УБАВИНА ВО ЗВУК И СЛИКА- МАКЕДОНСКИ УМЕТНИЦИ БЕА ДЕЛ ОД ФЕСТИВАЛОТ „ENERRITMOS“ ЛАРОЧЕ МАРОКО

Следна статија

МЗ: НОВИ 193 ЗАРАЗЕНИ И ТРОЈЦА ПОЧИНАТИ- НАЈГОЛЕМ БРОЈ ОД СКОПЈЕ

Најново од Вести