ВИДЕО: НЕМОЈТЕ ДА СЕ ПРАВИТЕ ФРАЕРИ, ОТИ МОЖЕТЕ ДА НАЛЕТАТЕ НА „ТИГРИ“

//
Претходна статија

ФРОСИНА ФАКОВА- СЕРАФИНОВИЌ ЗА МОНСТРУОЗНИТЕ ИГРИ НА ВЛАСТА И ОПОЗИЦИЈАТА

Следна статија

ВЛАСТА И ОПОЗИЦИЈАТА СЛОЖНО СО НИТУ ЕДЕН ГЛАС ПРОТИВ ЈА РАЗРЕШИ КАТИЦА ЈАНЕВА

Најново од Истакнато

Потрага по идентитетот

Facebook статус на Никица Корубин Три достапни документи: Преговарачката рамка на 25 страници, Заклучоците на Советот

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да