(ВИДЕО) ПАДНАТО ДРВО ПРЕДИЗВИКА СПОЈ НА ТРАФОСТАНИЦА ВО ЖЕЛЕЗАРА, СНИМКИТЕ ЗАСТРАШУВАЧКИ!

//

Паднато дрво предизвикало спој во трафостаница на ЕВН во скопската населба Железара, јавува ТВ 21.

Другите видеа погледнете ги овде.

Претходна статија

ЕКСПЛОДИРАШЕ ПЛИНСКА БОЦА ВО ВИКЕНДИЦА ВО МАТЕЈЧЕ, ЛИПКОВО – ПОВРЕДЕНИ НЕКОЛКУ ЛИЦА!

Следна статија

„СЕ СМЕЕ ШУТИОТ НА РОГАТИОТ“

Најново од Вести