(ВИДЕО)ПРВАЧЕ ДО РЕПОРТЕРКА: СТАВИ ЈА МАСКАТА НА НОС И ОДДАЛЕЧИ СЕ МАЛКУ

//

Малото царче од кантон Сараево не сака да се зарази со корона и со кратка лекција ѝ се обрати на репортерката која му земаше изјава за првиот школски ден.

Видеото можете да го видете овде.Претходна статија

(ВИДЕО) АНТИВЛАДИНИТЕ ПРОТЕСТИ ВО БУГАРИЈА ЕСКАЛИРААТ

Следна статија

ТРЕБАШЕ ДА ДОЈДАТ БАГЕРИТЕ ЗА ДА СЕ ПОЈАВИ И ГАЗДАТА НА ДИВОГРАДБАТА КАЈ МАВРОВКА

Најново од Вести