(ВИДЕО) РУСИНКА ПАЃА ОД ДЕВЕТТИ КАТ СТАНУВА И СИ ПРОДОЛЖУВА

На девојката не ѝ загрозен животот, но предупредуваме дека снимката може да ги вознемири чувствителните луѓе.


Жителка на градот Излучинск (Ханти-Мансијски автономен округ) падна од деветти кат, а потоа самата стана и си продолжи да оди.


На снимката се гледа како девојката паѓа од балконот директно во снегот кој останал пред зградата по расчистувањето на
улиците, а по неколку секунди станува и си оди.Погледнете го видеото овде.

Претходна статија

(ВИДЕО) МАКЕДОНСКА ПЕСНА ЕЧИ СРЕДЕ ИЗМИР

Следна статија

(ФОТО) МИНИСТЕРОТ ФИЛИПЧЕ ДОБИ „НЕПРИСТОЕН“ ПРЕДЛОГ ВО КОМЕНТАРИТЕ ПОД ВИДЕО НА НЕГОВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦИЈА

Најново од Магазин