Претходна статија

УГОСТИТЕЛСКИТЕ ОБЈЕКТИ ДА ЗАТВОРААТ ВО 18 ЧАСОТ- НОВИ ПАКЕТ МЕРКИ ОД КОМИСИЈАТА ЗА ЗАРАЗНИ БОЛЕСТИ

Следна статија

НИКОЛОВ И ЈАОСКИ СЕ НОВИТЕ ГРАДОНАЧАЛНИЦИ НА ШТИП И НА ПЛАСНИЦА, ОПОЗИЦИЈАТА ОБВИНУВА ЗА ПОТКУП

Најново од Вести