ВРЕМЕ Е ЗА ОСВЕЖУВАЊЕ! EMILY NAILS СО НОВИ ПРЕДЛОЗИ ЗА ИНТЕРЕСНИ НОКТИ

//

Жените се реномиран симбол на убавина. Тие секогаш внимаваат на својот изглед, посебно на изгледот на нивните раце и нокти. Маникирот е многу важен детал кога станува збор за убавината на раката. Со ноктите можете да го нагласите вашиот сопствен стил. Ви предлагаме да се инспирирате од Emily Nails.

Од сега освен на официјалната страна на facebook, Emily nails можете да ја следите и на инстаграм профилoт emilytopnails

Претходна статија

ЃУКАНОВИЌ: ВО БЕЛГРАД Е СОСТАВЕНА АНТИЦРНОГОРСКА КОАЛИЦИЈА

Следна статија

КАНДИДАТОТ ЗА АМБАСАДОР НА МАКЕДОНИЈА ВО БРИСЕЛ, ПРБОДЕН ОД СОПРУГАТА ЗАРАДИ НЕВЕРСТВО ?!

Најново од Истакнато