Претходна статија

СРЕДБА НА АНДРЕЈ ЖЕРНОВСКИ СО АМБАСАДОРОТ НА Р. АВСТРИЈА ВО Р. МАКЕДОНИЈА, РЕНАТЕ КОБЛЕР

Следна статија

ПОСТАВЕНО CITY TREE ВО ОПШТИНА АЕРОДРОМ

Најново од Истакнато

Кога идентитетот е бетон

Пишува: Ѓорѓи Трендафилов Вчерашниот фудбалски натпревар меѓу Северна Македонија и Бугарија е одличен настан за крај