48-ГОДИШЕН МАЖ ПРОНАЈДЕН МРТОВ ВО СВОЈОТ СТАН ВО КИЧЕВО

/

48-годишниот Г.С. од Кичево бил пронајден мртов вчера во 19:42 часот во ОВР Кичево, во неговиот стан на улицата „Кузман Капидан“.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт.По наредба на Јавен обвинител телото е предадено на обдукција.

Претходна статија

МИНИСТЕРСТВО ЗА ЗДРАВСТВО: ПОГРЕШНО ИЗБРАНИ ПУНКТОВИ НАПРАВИЛЕ ХАОС ВО РАСПОРЕДОТ ЗА ВАКЦИНИРАЊЕ

Следна статија

ГРЃАНИТЕ БЕЗ ЗДРАВСТВЕНО ОСИГУРУВАЊЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРИЈАВАТ ЗА ВАКЦИНА

Најново од Вести