ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО ОД АПСЕЊЕТО НА ТЕРОРИСТОТ ВО НИЦА

/

Француската полиција го упаси терористот кој со нож уби три лица во близина на базиликата во Ница. Во инцидентот се повредени неколку лица.

Градоначалникот на Ница Естроси на Твитер објави дека нападот најверојатно е дело на терорист и дека напаѓачот пред нападот извикувал „Алах акбар“.Претходна статија

ПЕНДАРОВСКИ: СИТУАЦИЈАТА СО КОВИД-19 Е ИСКЛУЧИТЕЛНО СЕРИОЗНА!

Следна статија

(ФОТО)ШАМАР ОД ВАТИКАН-КУКУШ БИЛ БУГАРСКИ ГРАД!

Најново од Вести