ФОТО: „ПАРТИЗАНСКА“ И ЃУБРЕТО КАЈ „СИМПО“

//

Нашиот портал „Трибуна“ продолжува да објавува слики на кои јасно се гледа недомаќинското работење на некои градоначалници во главниот град. Вчера ви го покажавме ѓубрето околу училиштето „Јохан Хајнрих Песталоци“ во општина Центар, а денеска веќе ви го презентираме и ѓубрето пред „Симпо“ на булеварот „Партизански отреди“. Ало,  градоначалниче Богоев, дали се слушаме?

Претходна статија

ПЕНС ИМ ЧЕСТИТАЛ НА ЗАЕВ И ЦИПРАС ЗА ДОГОВОРОТ ЗА ИМЕТО

Следна статија

МАКЕДОНСКИОТ НАРОД СО ОГРОМНА ДОЗА НА ВОЗБУДА ГО ЧЕКА МОМЕНТОТ КОГА НИКОЛА ГРУЕВСКИ ЌЕ СТАНЕ ДОКТОР НА НАУКИ

Најново од Вести