ФУРКАН САЛИУ ОБЈАВИ ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО ОД „ПЦОВКАТА“ НА ФАТИМЕ ЗА КАТИЦА

//

Новинарот Фуркан Салиу објави забавно видео со кое го „отсликува“ на забавен начин наводната пцовка на обвинителката од СЈО Фатиме Фетаи, упатена до нејзината претпоставена во оставка Катица Јанева.

Претходна статија

FINANCIAL TIMES”: МАКЕДОНИЈА ПАДНА ОД 3.ТО НА 18 МЕСТО ПО СТРАНСКИ ИНВЕСТИЦИИ

Следна статија

(ФОТО)ГРАЃАНИН ПЛАТИЛ 250 ДЕНАРИ ПАРКИНГ ЗА 1 ЧАС: ВИЕ СКЕНИРАЈТЕ ФИСКАЛНИ!

Најново од Вести