ИСЧЕЗНАЛO 15-ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ ОД СКОПЈЕ, РОДИТЕЛИТЕ БАРААТ ПОМОШ

/

На 09.05.2021 во 01.00 часот во Полициската станица Кисела Вода, А.П.(38) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка М.П.(15).

Според пријавителот, неговата ќерка најверојатно се наоѓа кај М.Г.(18) во Гевгелија. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.Извор: Нетпресс

Претходна статија

ОБВИНИТЕЛСТВОТО ЌЕ БАРА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ПРИТВОРОТ НА КАМЧЕВ

Следна статија

(ВИДЕО)СТОЈАНЧЕ АНГЕЛОВ ГИ ПОКАЖА ВЕШТИНИТЕ ПРЕМИНУВАЈЌИ СО ЈАЖЕ ПРЕКУ КАЊОН ДЛАБОК 30 МЕТРИ

Најново од Вести