КОЛКУ „ОТКАЧЕН“ МОЖЕ ДА БИДЕ ЏОНИ НОКСВИЛ (ВИДЕО)

//

Џони Ноксвил е познат по лудориите кои ги изведува на ТВ екраните, но се чини дека во својот нов филм “Action Point” отишол малку подалеку…Претходна статија

ГАЛЕРИЈА: ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА СТАНОТ ОД СОНИШТАТА „ГОЛЕМ“ САМО 22 КВАДРАТНИ МЕТРА

Следна статија

ВМРО-ДПМНЕ: ДАНЕВ ДО ЗАЕВ-ТОЧНА Е ВАШАТА АНАЛИЗА ДЕКА ВО ВЛАДАТА ИМА МИНИСТРИ КОИ НЕ ЗНААТ, НЕ РАБОТАТ ИЛИ НИТУ ЗНААТ И НИТУ РАБОТАТ

Најново од Истакнато