„НИКОЈ НИШТО НЕ ИМ МОЖЕ БУМ БУМ“ ПОЛИЦАЈЦИ СИ ПРАВАТ КАРАОКЕ ЗАБАВА ЗА ВРЕМЕ НА ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС

//

Забава со караоке шоу и ора се виеле во тетовското село Копанце, каде присуствувале и полициски службеници за време на најдолгиот полициски час во земјава, јавува А1он.мк

Од снимките до кои дојде „А1он“ може да се види дека на забавата имало повеќе од десет лица, а журката траела до доцните вечерни часови. Владата со уредба го забрани групирањето на повеќе од пет лица, а тоа го прекршиле сите, вклучувајќи ги и двајцата полицајци со високи чинови во МВР, односно кои работат како началници во две различни полициски станици.Претходна статија

СТРАШНО! НА КОМШИИТЕ ДУРИ ИМ СМЕТА СМЕАТА НА ДЕТЕ СО АУТИЗАМ

Следна статија

ПРОДОЛЖУВААТ НАПАДИТЕ ВРЗ ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА КУМАНОВО: ПРЕСОТ НА ДИМИТРИЕВСКИ БИЛ СО НИЗА ПРОПУСТИ

Најново од Вести