ОХРИЃАНКА НАПАДНАТА И СИЛУВАНА

Триесет и девет годишна охриѓанка синоќа била физички нападната и силувана.

loading...

Според пријавеното, настанот се случил околу 21.30 часот, а зад силувањето стои лице со иницијали А.И. од Охрид.loading...

МВР презема мерки за расчистување на случајот, по што ќе биде поднесена соодветна пријава.