Опозицијата се врати во Собранието за обраќањето на Столтенберг

//
Претходна статија

Бугарските социјалисти сакаат да го урнат Борисов?

Следна статија

Трамп ја обвини Русија дека и помага на Северна Кореја да ги заобиколи меѓународните санкции

Најново од Вести