ПОЧИНАТА ЖЕНА ПРОНАЈДЕНА ВО ВИКДЕНДИЧКА

//

Вчера во 09:44 часот во СВР Скопје било пријавено дека во викенд куќа во село Раштак, скопско била пронајдена почината В.Л.(71).

„Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција“, информираат од МВР.Претходна статија

ВО КАЗИНО ВО КУМАНОВО ИГРАЛ СО ФАЛСИФИКУВАНИ ЕВРА

Следна статија

ВЛАДАТА ЈА ОБЈАВИ ЛИСТАТА НА ЛИЦА КОИ СЕ ТЕКОВНО АНГАЖИРАНИ ПРЕКУ АВТОРСКИ ДОГОВОРИ

Најново од Вести