Повторно пропадна возило во фонтаната на плоштад

/

Утрово жителите на Скопје ги затекна нова вообичаена глетка на плоштадот. Камион со странски регистарски таблички пропадна во фонтаната на плоштадот Македонија.

Ова не е првпат камион да пропаѓа во фонтаната која не е во функција, а залудни беа и апелите на властите да не се поминува со возила над неа.Претходна статија

За 30 дена продолжен куќниот притвор на напаѓачот на новинарската екипа на ТВ 24

Следна статија

Ели Јурукова: „Српскиот свет“ на Вучиќ е закана за Европа, не го потценувајте

Најново од Вести