Ракитиќ со искрен став за сумата која ја издвои Барселона за Кутињо: Сметам дека цената е малку…

/

Барселона рутинирано го совлада Леванте и ја продолжи фантастичната победничка серија во шпанската Примера, а овој триумф имаше и посебен шмек за навивачите на каталонскиот гигант кои во изминативе 48 часа го слават големиот трансфер, односно ангажманот на Филипе Кутињо… (Прочитајте го целиот напис овде)Претходна статија

Котески: Македонија можe да се гасифицира за две години

Следна статија

ФРОДЕМ бара претседателот и Владата да предложат резолуција во ОН за признавање на Македонија под уставно име

Најново од Вести