САМО ЧУДО ЌЕ МУ ЈА ЗЕМЕ ПОБЕДАТА НА ТРАМП?!

//

Ако не се случи чудо, Трамп е старо-новиот председател на САД. Во останатите 7 држави за кои нема краен резултат во 6 од нив води Трамп. Бајден има предност само во Невада.

Претходна статија

КАРАКАЧАНОВ МУ ВРАТИ НА МИЦКОСКИ: НЕ ВИ ГО БАРАМЕ КОНЕСКИ, ТОЈ СИ Е ВАШ И НА ВАШИОТ СЕВЕРЕН СОСЕД

Следна статија

ЗАЛОЖНИЧКА ДРАМА ВО МОСКВА-НАПАЃАЧОТ СЕ ЗАКАНУВА ДЕКА ЌЕ АКТИВИРА БОМБА

Најново од Вести