ЗАЛОЖНИЧКА ДРАМА ВО МОСКВА-НАПАЃАЧОТ СЕ ЗАКАНУВА ДЕКА ЌЕ АКТИВИРА БОМБА

//

Заложничка драма во Москва. Непознат напаѓач земал заложници во стан во северниот дел на Москва и се заканил дека ќе активира експлозивни направи, јавија руските медиуми повикувајќи се на извор од службите за итни случаи, пренесува Плусинфо.Претходна статија

САМО ЧУДО ЌЕ МУ ЈА ЗЕМЕ ПОБЕДАТА НА ТРАМП?!

Следна статија

ТРАМП ПРОГЛАСИ ПОБЕДА

Најново од Вести