ШИЛЕГОВ ОБЈАВИ ВИДЕО НА КОЕ СЕ ГЛЕДА КАКО ХУЛИГАН ГО УНИШТУВА ЗЕЛЕНИОТ КРОВ НА ГТЦ

//
Претходна статија

СОБРАНИЕТО ТРЕБА ДА ИЗБЕРЕ ДВАЈЦА НОВИ МИНИСТРИ, ТРОЈЦА ЗАМЕНИЦИ И НОВ ВИЦЕГУВЕРНЕР

Следна статија

ХАН: ДИЈАЛОГОТ БЕЛГРАД-ПРИШТИНА Е КЛУЧЕН ЗА ЕУ ПЕРСПЕКТИВАТА НА ЦЕЛ ЗАПАДЕН БАЛКАН

Најново од Вести

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да