СПАСОВСКИ И ТАСЕВСКИ ВО ПОСЕТА НА ЕДЕН ОД ПРЕТЕПАНИТЕ ОД ДРВОКРАДЦИ ПОЛИЦАЈЦИ

//

Заедно со директорот на БЈБ Сашо Тасевски го посетивме нашиот колега во клиничкиот центар во Скопје и се надеваме дека тој и другите четворица колеги што побрзо ќе закрепнат и повторно ќе се вратат да им служат на граѓаните, стои во објавата на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски на facebook.Претходна статија

ОД КАДЕ ИМ НИВ ПАРИ, БЕ?

Следна статија

(ВИДЕО)ТРАГЕДИЈА ВО УКРАИНА: 22 ВОЕНИ ЛИЦА ГО ЗАГУБИЈА СВОЈОТ ЖИВОТ ВО ПАД НА ВОЕН АВИОН

Најново од Вести