СУПЕРМЕН ПОСТОИ-ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ПОЖАРНИКАР ОД ЛАТВИЈА СПАСИ ЖЕНА КОЈА САКАШЕ ДА ИЗВРШИ САМОУБИСТВО

/

Супермен навистина постои. Живее во Латвија и работи како пожарникар. Неговото име е Tomas Jaunzems. Погледнете како младиот пожарникар спаси жена која направила обид за самоубиство. Томас со право ги освои срцата на илјадници луѓе поради својата храброст.Претходна статија

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ Е БОЛЕСТ ЗА ЗДРАВСТВОТО. ЗДРАВСТВОТО ТОНЕ, А ПАЦИЕНТИТЕ ГО ПЛАЌААТ ТОА СО СВОЕТО ЗДРАВЈЕ И ЖИВОТ

Следна статија

КАКО ДА СЕ СПАСИТЕ НА ПРИРОДЕН НАЧИН ОД ПОТЕЊЕТО ВО ЖЕШТИНИТЕ

Најново од Истакнато

Кога идентитетот е бетон

Пишува: Ѓорѓи Трендафилов Вчерашниот фудбалски натпревар меѓу Северна Македонија и Бугарија е одличен настан за крај