ТРАГЕДИЈА ВО ОХРИД: МЛАДО МОМЧЕ ИЗВРШИ САМОУБИСТВО

/

Младо момче утринава си го одзеде животот во Охрид. Според информациите трагедијата се случила на улицата „Гоце Делчев“ во Охрид.

Неофицијално, момчето на возраст од околу 24 години се самоубило скокајќи од тераса.Од охридската полиција за Курир потврдуваат дека имаат пријава за починато лице, но повеќе детали засега не се откриваат. Увид во тек.

Претходна статија

ЗАМОКОТ ДРАКУЛА ВО РОМАНИЈА НУДИ „ФАЈЗЕР“ ВАКЦИНИ БЕЗ ТЕРМИН И БЕСПЛАТНА ИЗЛОЖБА

Следна статија

ВМРО-ДПМНЕ: СКАНДАЛОТ „МАФИЈА“ Е САМО ДОКАЗ ПЛУС ДЕКА ЗАЕВ Е ЗАШТИТНИК НА МАФИЈАТА

Најново од Вести