ТРАГЕДИЈА: ЖЕНА ЗАГИНА ВО ПОЖАР ВО ПРИЛЕП

/

Една жена почина, а две успеале на време да се евакуираат куќа во Прилеп, каде што изутринава избувнал пожар.

Како што јавуваат локалните медиуми, жената којашто починала во моментот на пожарот се наоѓала во подрумот.На местото на настанот се прави увид на состојбата.Претходна статија

СКОПЈАНЕЦ ЗАГИНА ОД СТРУЕН УДАР, СЕ КАЧИЛ НА ЦИСТЕРНА СО НАФТА

Следна статија

ВО ПАКИСТАН УБИЈЦИТЕ И СИЛУВАЧИТЕ НА ДЕЦА ЌЕ БИДАТ ПОГУБУВАНИ ЈАВНО

Најново од Вести