ВИДЕО: БЕСПЛАТНА ИДЕЈА КАКО ЦВЕТАНКА ЛАСКОВА ДА ЌАРИ УШТЕ НЕКОЛКУ ИЛЈАДИ ЕВРА ОД ФОНДОТ ЗА ИНОВАЦИИ

//
Претходна статија

ОДБЕЛЕЖАНИ 92 ГОДИНИ ОД РАЃАЊЕТО НА РИСТО ЈУРУКОВ

Следна статија

ГДУ ОТКРИВА: КАКО ЛАЖЕА ЗАЕВ, ШЕКЕРИНСКА И ПЕНДАРОВСКИ ЗА ПРОМЕНАТА НА ИЗБОРНИОТ ЗАКОН!

Најново од Истакнато

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да

Туѓа влада

Facebook статус на Никола Димитров Новата опаковка на предлогот е апсолутно истиот непоправлив дебакл со кој