(ВИДЕО) ИЗБОДЕНО ДО СМРТ СЕДУМНАЕСЕТГОДИШНО МОМЧЕ ВО НОВО ЛИСИЧЕ

//

Порталот Независен објави видео од тепачката што се случила доцна синоќа после полноќ каде што малолетник е избоден до смрт во скопската населба Ново Лисиче.Претходна статија

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ АПСЕШЕ НОВИНАРИ И ЗАТВОРАШЕ МЕДИУМИ

Следна статија

ЃОКОВИЌ ВО ТРАНС ЗА Ц. ЗВЕЗДА: ЈАС ВАКВО НЕШТО ВО ЖИВОТ НЕМАМ ВИДЕНО – СКОКАВ НИЗ ТЕРЕТАНАТА!

Најново од Вести