ВИДЕО: КАРМАТА Е КУЧКА… ПОСЕБНО АКО И СЕ ПОМОЧАШ НА ГЛАВА

//
Претходна статија

МИЦКОСКИ: НЕКОЈ СВЕСНО ЗАБОРАВА ДЕКА МАНДАТОТ ЗА ВЛАДА ГО ДАВА НАРОДОТ

Следна статија

КАМИОН УДРИ ВОЗРАСНА ЖЕНА ВО ВЕЛЕС

Најново од Истакнато

(Фото) Вандалски акт или фотошоп- кој успеа да избрише буква од името на македонистичкиот клуб во Благоевград, напишано од внатрешната страна на излогот на клубот?!

Организацијата „Нов Асном“ денеска преку соопштение испратено до медиумите во РС Македонија се обиде да направи