Претходна статија

ЈП „КОМУНАЛЕЦ“ НА ТЕРЕН, СЕ ГАСНЕ ПОЖАРОТ ВО ДЕПОНИЈАТА МЕГЛЕНЦИ

Следна статија

МИЦКОСКИ: ВИНОВЕН ЌЕ БИДЕШ АКО ИМАШ МОЖНОСТ ДА ЈА ИСПРАВИШ ГРЕШКАТА, А НЕ ГО СТОРИШ ТОА

Најново од Вести