(ВИДЕО) ОД НАЦИОНАЛНА ХЕРОИНА ДО ЖЕНА ЗАВИСНА ОД ДОНАЦИИ

//

Што се случи со националната хероина Атиџе? Каде е градоначалникот на општина Лозово?

Денес општина Лозово ја посети нашата национална хероина Атиџе Муратова, Ѕвездата од ,,Медена земја". ? Среќна ,…

Posted by Aco Velkovski on Понеделник, 20 јануари 2020

Атиџе веќе може да се пофали со отворена сметка во банка… но не за фирма, туку за донации. Жална моја Македонијо, продолжи да ги бараш непријателите надвор од твоите граници…Претходна статија

МАЛЕСКИ: ПРАШУВААТ ЧИЈ Е ГОЦЕ БЕЗ ДА ПОЧУВСТВУВААТ ПОТРЕБА САМИТЕ ДА ПРОЧИТААТ

Следна статија

АКО СИ ЈА ТЕПАШ ЖЕНАТА ИТНО И БЕЗ СЕДНИЦА НА СУД ЌЕ БИДЕШ ОТСТРАНЕТ ОД ЖИВЕАЛИШТЕТО

Најново од Вести