ВИДЕО: ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА АЛИЕКСПРЕС ВЕРЗИЈАТА НА MATRIX

/

Дали некогаш сте се запрашале како би изгледал филмскиот хит Matrix, ако не беше создаден од Wachowski brothers туку од некои други браќа…?

Претходна статија

(ГАЛЕРИЈА) СЕЛО ГОПЕШ, БИТОЛА: СЕЛОТО СО ГРАДСКИ МАНИРИ

Следна статија

GIF: ВИЉУШКАРОТ ШТО ВРАЌА ВО РЕАЛНОСТ СОНУВАЧИ ЗА ПРАВДА И МИР

Најново од Магазин