(ВИДЕО) СО ПРСКАЛКИ ПРОТИВ НЕСОВЕСНИТЕ ПЕШАЦИ

//
Претходна статија

ЖАЛНА ВЕСТ: ПОЧИНА ХРИСТО МОДЕВ, ПОРАНЕШЕН ОДБОЈКАР НА РАБОТНИЧКИ

Следна статија

ЕРДОГАН: ВЛЕГОВМЕ ВО СЕВЕРНА СИРИЈА, ПОЧНАВМЕ ВОЕНА ОПЕРАЦИЈА

Најново од Вести

Ковачев: На местото на спомениците на окупаторската Црвена армија во Софија и во Пловдив да се постават споменици на Левски, Ботев, Гоце Делчев, Тодор Александров и Ванчо Михајлов

Бугарскиот европратеник од редовите на ГЕРБ-СДС Андреј Ковачев, даде интересна идеја за тоа што треба да