ВО ЖИВО: ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА НА ЛИДЕРОТ НА ВМРО-ДПМНЕ, ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ

//
Претходна статија

КОНКУРС ЗА ИЗБОР НА ИДЕЕН ПРОЕКТ ЗА НОВА ГРАДСКА БОЛНИЦА ВО ОПШТИНА АЕРОДРОМ

Следна статија

МИЦКОСКИ: ПОТЕГОТ НА ЗАЕВ Е АПСОЛУТЕН ПОРАЗ НА МАКЕДОНСКАТА ДИПЛОМАТИЈА

Најново од Вести