|

ФОТО: Министер Оливер Спасовски и’ честиташе 8 март на полицајката Јаначковска

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и’ честиташе 8 март на полицајката Јасмина Јаначковска која стана позната откако беше нападната од пајак на ЈП Градски паркинг, додека имала фин и културен разговор со партискиот функционер на ДУИ, Бекир Асани.Слични Објави