ФОТО: ВМРО-ДПМНЕ ОК КУМАНОВО „ЗАПЛАКА“ ЗА ОБЕЛЕЖЈЕТО НА ДИКТАТОРОТ ТИТО

//

Човекот кој го напишал ова или ја има погрешено партијата или е кадар на поранешните коалициони партнери на ВМРО-ДПМНЕ од „Титови леви сили“. Друго објаснување нема.Претходна статија

ФРЛЕНА БОМБА КАШИКАРА НА ТЕРАСА ОД КУКА ВО КУМАНОВО-НЕМА ПОВРЕДЕНИ

Следна статија

ГДУ: ДОДЕКА ВМРО-ДПМНЕ И СДСМ СЕ „БОРАТ“ СО КОРУПЦИЈАТА МАКЕДОНИЈА ТАПКА ВО МЕСТО

Најново од Вести