ГОЦЕ ВОЈВОДА ОДИ ВО ПОХОД- ЕДЕН ПОИНАКОВ ГЕЈМИНГ НА MOUNT AND BLADE II BANNERLORD

/

Гоце Делчев патува во средниот век и ја уништува Отоманската Империја пред да се роди. Доколку ова видео добие 50 лајкови, втората епизода следува во најкус можен рок, пишува авторот на видеото потпишан со никот Македонски Гејмер.Претходна статија

(ВИДЕО) КАКО ДА ГО ПРОСЛАВИТЕ 1-ВИ МАЈ :)

Следна статија

(ВИДЕО) ВАЖНО! МЕДИЦИНСКА СЕСТРА ОБЈАСНУВА ЗОШТО РАКАВИЦИТЕ НЕ ШТИТАТ ОД КОВИД-19

Најново од Магазин