ЛИЦАТА СО ПОПРЕЧЕНОСТ СЕ ГОЛЕМИ БОРЦИ

/

Лицата со попреченост се борци, вели Атанас кој веќе две години и е персонален асистент на Бранкица. Погледнете и споделете ја оваа прекрасна приказна за хуманоста.

Претходна статија

ВЛАТКО ЃОРЧЕВ ДО МИНИСТЕРОТ ЗА КУЛТУРА АДЕМИ: НЕ ГО ЧЕПКАЈТЕ МУЗЕЈОТ НА ВМРО

Следна статија

КАКО УДБАШКОТО КРИЛО ВО СДСМ ГО РУШИ ЗОРАН ЗАЕВ И ОДРАБОТУВА РЕФЕРЕНДУМОТ ЗА ИМЕТО ДА НЕ УСПЕЕ

Најново од Вести