ЛУДИТЕ НЕВЕСТИНСКИ ФУСТАНИ НА ПОЗНАТИТЕ: ПАМЕЛА АНДЕРСОН ВО КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ, СЕЛИН ДИОН ВО ЗЛАТО, А АНЏЕЛИНА ЏОЛИ… (ГАЛЕРИЈА)

//

Погледнете ги невестинските фустани со кои се појавиле на своите свадби едни од најпознатите жени во светот на шоубизнисот…

Никол Кидман
Памела Андерсон
Пинк
Рис Витерспун
Елизабет Тејлор
Гвен Стефани
Кети Прајс Џордан
Мерлин Монро
Анџелина Џоли
Селин ДионПретходна статија

3 ВАЖНИ ПРАВИЛА ПРЕКУ КОИ ЌЕ СИМНЕТЕ КИЛОГРАМИ НА ЛЕСЕН И ЗДРАВ НАЧИН

Следна статија

ФИФА РАНГ ЛИСТА: МАКЕДОНИЈА СО НАЈДОБАР ПЛАСМАН ВО ПОСЛЕДНИТЕ ДЕВЕТ ГОДИНИ

Најново од Истакнато

Кога идентитетот е бетон

Пишува: Ѓорѓи Трендафилов Вчерашниот фудбалски натпревар меѓу Северна Македонија и Бугарија е одличен настан за крај