НОВИ БОМБИ: ЈАНУШЕВ ИЗНЕРВИРАН, ЌЕ УДИРА БОКСОВИ, МИЛЕ ЉУБОПИТЕН, БАРА ДА ЗНАЕ ДО КАЈ СЕ СПИСОЦИТЕ

Денеска на youtube каналот „Обнова на режимот“ се појавија нови аудио-снимки во кои се слушаат разговори меѓу поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески и Игор Јанушев, сегашен носител на ИЕ 3 и поранешен директор на ЈСП.

loading...loading...